نتایج جستجو برای عبارت :

روز ملی سمپاد

دانش آموزانی که قصد انتخاب رشته فنی و حرفه ای در مدارس سمپاد مهارتی تیزهوشان را دارند باید از صفر تا صد مدارس سمپاد مهارتی تیزهوشان آگاه باشند . به گفته سایت هیوا  هدف از تاسیس این مدارس پرورش استعداد های مهارتی دانش آموزان است که اخیرا وزارت آموزش و پرورش با توجه به مطالعات روانشناسی مبنی بر شیوه های یادگیری افراد و نیاز جامعه به نیروهای مهارتی ، اقدام به تاسیس مدارس سمپاد مهارتی نمود .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید
حقیقتا توصیف آن که سمپاد فقط یک سازمان، نهاد و یا حتّا یک دفترِ اداری کوچک است شاید کمی بی‌انصافی باشد...
به نظر می‌رسد سمپاد، بیش از هرچیز، یک "احساس" است بین عده‌ای آدم که نمی‌دانند چرا در کنار هم هستند که نمی‌دانند حتّا این اسم به چه دردی می‌خورد که نمی‌دانند آخرش که چی؟!
امّا هرچه هست، آرامش‌بخش و دوست داشتَنی‌ست، دل گَرمی‌ست مشترک و زیبا...
رمان پرتقال خونی بد نبود ... در همین حد بگم که بد نبود ...
یه جاهایی هم ضایع بازی داشت!
اینکه بهرنگ تو سن 9 سالگی آزمون قبولی سمپاد و نمونه داد!!! والا تاجایی که من یادمه سال اخر ابتدایی این آزمونو میدن نه سوم ابتدایی!!!!!
و دوم اینکه میگفت تو کشورای اروپایی یا حالا خارج :/ خرابکاریای سگ ها تو خیابونا زیاده!!! :/ بخدا ما همچین چیزی تاحالا رویت نکردیم نمیدونم اینارو از کجا میگن!
به هرحال ...
بدنبود ....
به نقل از سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، حمید رحمانی معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان درباره آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان برای جذب دانش‌آموز در پایه دهم اظهار کرد: بر خلاف گذشته، پذیرش در این آزمون به صورت بومی است و امسال ظرفیت مدارس استعدادهای درخشان را بومی کردیم، در گذشته وزارت آموزش‌وپرورش تعداد دانش‌آموزان این مدارس را تعیین می‌کرد، اما امسال اختیار به استان‌ها واگذار شده است که براساس اقلیم و ظرف
بعد از اسباب‌کشی که سر حوصله داشتم کتاب‌ها را داخل
قفسه می‌چیدم چشمم به کتاب «بایدها و نبایدها» اثر شهید دکتر بهشتی افتاد. همسر توی دبیرستانش(سمپاد) خریده،
دارم مطالعه می‌کنم؛ فضاش جالبه: بحث امر به معروف از دیدگاه قرآن.

⛩ معرفی کتاب در گودریدز
 لیست مدارس نمونه دولتی در تهران
در این بخش لیست مدارس نمونه دولتی تهران را برای شما ارائه داده ایم.
دانش آموزان در این مدارس از طریق آزمون های ورودی پذیرش می شوند.
این مدارس در سراسر کشور نمایندگی دارند.
مدارس نمونه دولتی در کنار مدارس شاهد و سمپاد جزء مدارس خاص حساب می شوند.
لیست مدارس نمونه دولتی تهران
ادامه مطلب
بدون تعارف این هفته ۲۰:۳۰ مصاحبه با یک آقای دکتری بود ۳۷ ساله 
که از یک منطقه محروم سمپاد قبول شده بود و بعدش دانشگاه و الان ۸ امین سال جراح مغز د اعصاب بودنش بود و بیش از ۷۰۰۰ ۸۰۰۰ هزار عمل انجام داده بود و بیشتر از نصفش بدون گرفتن هزینه ... گفت پس اندازش ۷ میلیونه و هنوز مستاجره و ۴ تا هم بچه داره !
همیشه میره مناطق محروم و رایگان ویزیت میکنه و اونایی نیاز به عمل دارن میاره تهران و رایگان عملشون میکنه ... چقدر سعی میکرد چیزی نگه ! همش میگفت من از م
  به اطلاع می رساند؛ با عنایت به درخواست مکرر شهروندان، بعلت مشکلات ایجاد شده، ثبت نام داوطلبان از روز شنبه مورخه 1399/02/13 تا پایان روز چهارشنبه 1399/02/17 تمدید گردید. 
لازم به ذکر است؛ تاریخ  آزمون در صورت مساعد شدن شرایط کشور با یک ماه تاخیر در خرداد ماه برگزار می شود.
همچنین ثبت نام شدگانی که قصد تغییر رشته یا مدرسه را دارند ؛ از این فرصت استفاده نمایند.

دریافت هزینه ثبت نام نیز ، 20 روز قبل از تاریخ آزمون (در خرداد ماه 99) انجام می گردد.

ساما
امروز روز ملی سمپاد هست. منم اینطور که میگن ۳ ساله یه سمپادیم! ولی آیا حسی نسبت بهش دارم؟ نه! یعنی وقتی تبریکشو تو کانال پایه دیدم اولش اینجوری بودم که خب؟ به من چه اصلا؟ بعد فهمیدم که عه منم سمپادی محسوب میشم! نمیدونم دور و برتون سمپادی دیدید یا نه! اما عموما به سمپادی بودنشون عِرق (درسته؟) خاصی دارن و اینا.. ولی من واقعا نه. 
نیم ساعت پیش نورا تو واتس اپ یه فیلم فرستاد و اولش نوشته‌بود "دیدی فیلم سمپادیو؟ نگو که ندیدی با دو رنگ مدال مختلف تو فیل
۱. ۱۵۰ صفحه از vocabulary خوندم ولی حجم زیادی از همین کتاب مونده به انضمام بقیه‌شون که هر کدوم از اون یکی قطورتره… از سال ۹۲ به بعد که کلاس‌های کانونم تموم شد، تقریبا هیچ تلاش قابل توجهی برای زبان خوندن نداشتم! حتی برای زبان تخصصی کنکور. :)) الان اون حس علاقه‌ی شدیدم به زبان حسابی برگشته. :))
۲. متاسفانه اون سردردهای کذایی بعد از آزمون قلم‌چی هنوز هم پابرجا هستن! ولی به شکل جدیدی رخ نمایانیدن! اون موقع توی آزمون که ۲-۳ سوال پشت سر هم حل نمی‌شدن، مخص
:به به چه شبی شد. جشن اون هم توی تالار دانشگاه شیراز.با حضور معاون آموزش و پرورش و رئیس سمپاد استان . مگه بهتر از این هم میشه.

:معلومه که بهتر از این هم میشه وقتی کمدین و دوبلور معروف رضا ذریه توی جشن حضور داشته باشه.
البته شام مفصل بعدش هم نمیشه نادیده گرفت.

ادامه مطلب
فیلم خوبی است. جالب آن که رشت زیاد بارانی است و من هر شب که این فیلم خوب را برای نمایش گذاشته بودم دقیقا فضای بیرون خانه مثل فضای بیرون خانه فیلم بارانی بود فکر کنم سه بار شد آخریش هم همین امشب اولیش هم از صدا و سیما با سانسور جذاب.شخصیت قدرت اصلی داستان است. ذره ذره آن سیاه پوست ترس و وحشت آن سفید پوست و اتفاقات به جا و به اندازه جذابیت خوبی به داستان داده اما داستان نساخته. جودی فوستر بازی شاهکاری دارد حس را انتقال می دهد بیخود نیست در تاپ 10 من
با ابراز رضایت 90 درصدی اولیا و دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های آنلاین جاری و با توجه به استقبال گسترده و درخواست مکرر اولیا و دانش آموزان گرامی...
در نظر داریم کلاس های آنلاین هوش و استعداد تحلیلی با سرفصل های سرنوشت ساز آزمون های سمپاد را برگزار کنیم
علاقه مندان به ثبت نام اطلاعات خود را با فرمت زیر 
نام و نام خانوادگی
کد ملی
شماره همراه
ذکر عنوان کلاس هوش و استعداد تحلیلی
به شماره 09229786064 پیامک کنند یا از طریق تلگرام به همین شماره ارسال
آخرین اخبار مربوط به آزمونهای تیزهوشان
نمونه سوالات ریاضی تیزهوشان 
نمونه سوالات استعداد تحلیلی 
ویدیو های حل نمونه سوالات تیزهوشان 
آزمون های جامع جهت آمادگی درآزمونهای ورودی مدارس سمپاد و مدارس برتر
برگزاری آزمونهای آنلاین ششم و نهم تیزهوشان

در کانال مکتب ساعی
سایت سمپاد ، آیا میدانید آزمونی که مدارس تیزهوشان برگزار میکند جهت استعداد یابی دانش آموزان است؟
مدارس تیزهوشان جهت شناسایی دانش آموزان باهوش و با استعداد آزمونی با عنوان آزمون مدارس استعداد درخشان برگزار میکند. 
آزمون تیزهوشان در پایه نهم به دهم به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار میشود.. در سایت تیزهوشان (سمپاد) می خواهیم زمان ثبت نام تیزهوشان و شرایط شرکت در این آزمون و نحوه کار با سایت تیزهوشان برای شما عزیزان شرح دهیم
پایه ششم :
سایت سمپاد ، آیا میدانید آزمونی که مدارس تیزهوشان برگزار میکند جهت استعداد یابی دانش آموزان است؟
مدارس تیزهوشان جهت شناسایی دانش آموزان باهوش و با استعداد آزمونی با عنوان آزمون مدارس استعداد درخشان برگزار میکند. 
آزمون تیزهوشان در پایه نهم به دهم به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار میشود.. در سایت تیزهوشان (سمپاد) می خواهیم زمان ثبت نام تیزهوشان و شرایط شرکت در این آزمون و نحوه کار با سایت تیزهوشان برای شما عزیزان شرح دهیم
پایه ششم :
پایه ششم :
پایه ششم :
پایه ششم :
پایه ششم :
پایه ششم :
پایه ششم :
مناسب ترین کتاب برای آمادگی آزمون تیزهوشان چه کتابی است؟
کتابهای زیادی با عنوان منابع آزمون تیزهوشان منتشر شده است. بسیاری از این کتب، فقط با سخت نشان دادن سطح آزمون تیزهوشان و انباشتی از مطالب اضافی سعی در فروش کتاب دارند. مثلا اگر نگاهی به کتاب کاهه پلاس بنیدازید. با یک مرور نکات آن می بینید بسیاری از مطالب مربوط به پایه دهم و یازدهم است و به هیچ عنوان تستی از آنها در آزمونهای تیزهوشان آورده نشده است. البته این موضوع در مبحث احتمال برای اک
این متن را مدتی قبل از اینکه برای ثبت نام رشته اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی مراجعه کنم می‌نویسم. زمانی که از آزمون سمپاد قبول شده بودم عده‌ای را می‌دیدم که با شوق و ذوق وصف‌ناشدنی تصور می‌کردند ۶ سال دیگر در را در بهشت زندگی خواهند کرد و اساساً به‌خاطر همین وعده‌ها بوده که درس‌ خوانده بودند اما من بخاطر سابقه حضور برادرم در سمپاد می‌دانستم چیزی که در انتظار ماست نهایتاً چیز دندانگیری نخواهد بود و گذر زمان هم نشان داد که حق با من بود. ه
دانش آموزایی که از ثبت نام آزمون تیزهوشان تو زمان مقرر جا موندن پیگیر اطلاعیه ها برای اطلاع از زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هستن تا ثبت نامش خودشون رو برای این آزمون انجام بدن به نقل از سایت مشاوره تحصیلی مدارس تحصیلیکو آموزش و پرورش سمپاد تو بازه های مختلف فرصتی جهت تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان قرار میده .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/1041/تمدید-مهلت-ثبت-نام-آزمون-تیزهوشان.h
این متن را مدتی قبل از اینکه برای ثبت نام رشته اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی مراجعه کنم می‌نویسم. زمانی که از آزمون سمپاد قبول شده بودم عده‌ای را می‌دیدم که با شوق و ذوق وصف‌ناشدنی تصور می‌کردند ۶ سال دیگر در را در بهشت زندگی خواهند کرد و اساساً به‌خاطر همین وعده‌ها بوده که درس‌ خوانده بودند اما من بخاطر سابقه حضور برادرم در سمپاد می‌دانستم چیزی که در انتظار ماست نهایتاً چیز دندانگیری نخواهد بود و گذر زمان هم نشان داد که حق با من بود. ه
دیروز فهمیدم اگه دانشجوی شریف باشی جونت عزیزتره و خونت رنگین‌تر. امروز فهمیدم اگه سوار اتوبوس باشی و بمیری جونت مهم نیس جون اونایی مهمه که کانادا نشین هستن و با هواپیما مسافرت کردن وگرنه امروزم باید کلی پیام تسلیت می‌اومد.خلاصه بگم خاک تو سرتون که پولدار بودن مرده هم براتون مهمه
× Mehrdad ×
@OfficialPersianTwitter

پیام بالا پیام عجیبیه که امروز به نقل از یک اکانت توئیتری خوندمش. مغلطۀ غریبی داره این مهرداد خان شاخ شمشاد توی پیامش. کسی به خاطر پولدار بو
پربازده ترین عیدی که داشتم مربوط میشه به زمانی که سوم راهنمایی بودم. با پاس شدن pre3 رسما وارد تعطیلات شدم. یک روزه تمام خریدهام رو انجام دادم و وقتی خیالم از بابت لباس هام راحت شد، یه برنامه برای خودم نوشتم. اون زمان از معدل ترم اولم راضی نبودم و میدونستم که یه سری از دروس ترم دوم بین مدارس سمپاد هماهنگ برگزار میشه که قطعا سخت تره! از تاریخ و دفاعی گرفته تا فیزیک و شیمی همه رو توی برنامه ام گذاشتم. وقت برای حل تست هم درنظر گرفتم چون المپیاد مرحله
بچه تر که بودم , مثل کلاس اول ابتدایی , جمعه ها دور هم جمع میشدیم.
باغ خاله.
آنجا دیگر آب بازی و تو باغ چرخیدن آزاد بود...
از زمستان هایش که نگویم برایتان...
کلی آدم در یک اتاق کوچک دور هم مینشستیم و گوشه ی اتاق شومینه ای که شوهر خاله ام با کاه گل ساخته بود اتاق را گرم میکرد...
تنه ی درخت گردو بود که میسوخت...
شوخی و خاطره های قدیمی و صدای قهقه هایی که از اتاق بیرون میرفت...
اما برایم دلنشین نبود.
همیشه بعد ناهار من را برمیگردانند,چون به هر حال بچه مدرسه
واقعا حقیقت خیلی وقت ها جلوی چشممونه و متوجهش نمی‌شیم..
من علی رغم اینکه همیشه می‌گفتم قبول شدن تو سمپاد خیلی اتفاق مهم و بزرگی بوده و باعث شده نرم مدرسه ای که می‌دونم اگه می‌رفتم الان آدمی شده بودم که نمی‌خوام به هیچ وجه، گاهی هم به اثرات بدی که روی آدم می‌ذاره فکر میکنم..همه ی برچسب هایی که به آدم میزنن (از جمله نابغه! :)) ) و تاثیری که بر یه بچه میذاره این همه فشار و..
ولی امروز که داشتم فکر می‌کردم به اون موقع ها و ریشه یابی مشکلاتی که الان د
امروز بعد مدتها به اینستاگرام سر زدم و یکی از پسردایی هایم به طرز عجیبی شروع کرد به چت کردن. روابطم با این طیف خانواده بسیار سرد است.
این شخص یک سالی از من کوچکتر است و معمولا سرگرم کارهای پاره وقتش است.
اندکی تعجب کردم. تصورم از او طور دیگری بود؛ تصوری غلط و دست و پا شکسته. دقیقا از آن دست آدمهایی بود که چراغ کنجکاویم برایشان خاموش است. از آن دست آدمهایی که حرفهایم را ته میشکانند.
در تعجبم از شروع عجیبش و تلاشش برای صمیمی شدن. از اینکه نصف جمل
این پست شباهنگ جان رو که خوندم، قشنگ پرت شدم وسط خاطراتِ دبیرستانم! 
مدرسه ی ما توی ناحیه ای هست (دلم نمیاد از فعل ماضی استفاده کنم!) که تقریبا حومه ی شهر محسوب میشه. وقتی از زیرگذر بالا میای به یه کوچه ی خلوت و خیلی عریض می رسی که سمت راستش دبیرستان سمپاد پسرونه نبش کوچه است؛ طوری که در ورودیش توی خیابونه و باقیش توی کوچه. ساختمونش وسط سازه ودور تا دورش حیاط. بعد از اون یه فضا است که بین مدرسه ی ما و پسرونه مشترکه؛ شامل کتابخونه ی مرکزی، آمفی تئ
از نظر من و با تجربیاتی که در سال‌های اخیر به دست آوردم، جایگاه آدمی بیشتر از این‌که زاده‌ی تلاش و کوشش باشه، محصول شانس و شرایط محیطی هست. تا یه سنی (17-18 سالگی) من به خاطر علاقه‌ای که به درس خوندن داشتم - بیشتر چون کار دیگه‌ای برای انجام دادن وجود نداشت- و حمایتی که خانواده تو این مساله داشت، چیزهای خوبی به دست آوردم. حالا این دستاوردها در قیاس با خیلی‌ها چیز زیادی نیست و در قیاس با یه عده اتفاقا قابل توجه هست. مثلا رفتن به کلاس رباتیک و شرک

14 آبان نامه من، با اندکی تاخیر
مقدمه:
مدرسه، این هفته کلا رو هوا بود. به دلاییل سیزده آبان، المپیادهای مختلف ورزش و... و نمایشگاه ریاضی.
رو هوا بودن، در حدی که سر کلاس ادبیات، نوبت خوندن من که تموم میشد منتظر می شدم نفر پشت سریم بخونه، و با یه سر برگردوندن می فهمیدم کل چهار ردیف پشت سرم خالیه.
13 آبان، نصفمون راه پیمایی بودن، نصفمون غرفه های نمایشگاه ریاضی مدرسه رو می چرخوندن، و یکی از بچه ها فقط صبح اومد سلام کرد کیفشو گذاشت تو کلاس، و ظهر خداح
من یه عشق داشتم و خودم رو توش غرق کرده بودم. همه مون تجربه های وحشتناک شکست از ادمای مزخرف تو زندگی مون رو داریم. خب ولی نمیشه گفت اون کاملا مزخرف بود. همچی باید در حد تعادل نگه داشته بشه و شاید یروزی شااید بشه گفت که اوکی تو یه آشغال تو رابطه بودی و یه معلم نمونه.
کسی که همه تلاششو کرد که بچه ها رو به مسیر درست هدایت کنه. وقتی یادم میاد که سوال های سخت از ما میپرسید و ما از ترس اشتباه گفتن حرف نمیزدیم بهمون میگفت که نترسید! اشتباه جواب بدید. از شکس
کارگاه آموزشی برنامه ریزی درسی و مطالعه و تست زنی با حضور اقای سالاریان مشاور تحصیلی و مدرس دانشگاه برگزار شد. در این جلسه 90 دقیقه ای شیوه درس خواندن و برنامه ریزی درسی و چگونگی تست زد به دانش آموزان آموزش داده شد.
مطالب مهم و قابل تامل این جلسه:
هر دانش آموز باید شیوه مطالعه ی خود را بر اساس توانمندی و علاقه خود انتخاب کند و انقدر باید آزمایش و خطا کند تا شیوه دلخواه و خوب را انتخاب و طبق ان مطالعه نماید.
در هر روز باید مطالبی را که معلم درس داد
۱۰ تست استعداد تحلیلی 
جهت آمادگی در آزمون تیزهوشان ۹۸ -۹۹
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری دوازدهم *

لطفا جهت دانلود فایل روی عکس زیر کلیک فرمایید.

لطفا جهت دریافت پاسخنامه به کانال مکتب ساعی مراجعه فرمایید.

کانال مکتب ساعی

لطفا جهت درج نظر روی عکس زیر کیلک فرمایید. 

مکتب ساعی برگزار می کند:

آزمون آنلاین شبیه سازی شده ی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم (شماره 1) در روز یکشنبه 11 اسفند برگزار خواهد شد.
این آزمون شام
۱۰ تست استعداد تحلیلی 
جهت آمادگی در آزمون تیزهوشان ۹۸ -۹۹
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری یازدهم *

لطفا جهت دانلود فایل روی عکس زیر کلیک فرمایید.

لطفا جهت دریافت پاسخنامه به کانال مکتب ساعی مراجعه فرمایید.

کانال مکتب ساعی

مکتب ساعی برگزار می کند:

آزمون آنلاین شبیه سازی شده ی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم (شماره 1) در روز یکشنبه 11 اسفند برگزار خواهد شد.
این آزمون شامل سوالات هوش با محتوای زیر می باشد:
هوش کلامی
هوش تصوی
پتو رو تا روی پیشونیم میکشم بالا. دلم نمیخواد بیدار شم. خوابم نمیاد اما دلم نمیخواد بیام توی دنیای واقعی.یکهو تمام حرف‌هایی که توی زندگیم زدم، تمام حرکاتی که انجام دادم،پادکست‌های اخیر،پست‌های وبلاگ، پست‌های توییتر، اینستا، فیس‌بوک، تک تک برخوردهایی که توی دنیای واقعی با آدم‌ها داشتم دور سرم میچرخه.دونه به دونه نظراتی که سر کلاس‌ها دادم، همه حرفهایی که با استادها زدم، همه مقاله هایی که نوشتم. یک عالمه صدا دور سرم به حرف میان.

چطوری
نمیدونم چرا مردم فکر میکنن همیشه تسلیم شدم چیز بدیه.
تسلیم شدن گاهی وقتا میتونه به حفاظت از خودت و زندگیت کمک کنه.
مثلا من واقعا جذب کامی شدم. بهش پیام دادم محل نداد. خب منطقی و بهترین راه اینجا تسلیم شدنه. من دوستش دارم و به عنوان یه مشاور قبولش دارم و احتمالا تا چند مدت دیگه هم قراره با هم گپ بزنیم. ولی از نظر اینکه بخوام توجه شو جلب کنم تسلیم شدم. آره هم ازش بدم میاد هم دوستش دارم و یه ادم سالم باید اینا رو از نظر روانی بتونه به هم ربط بده‌.
وال
میخواستم همون روز که موفق شدم عضویت اون کتابخونه رو بگیرم بیام پست بذارمو بنویسم بعد مدت هاااا از ته دل انقدر احساس خوشحالیو موفقیت میکنم و بگم که این اولین پست خوشحالیه این وبلاگه که توش نیاز نیست به خودم فحش بدم، که اون روز گوشی نداشتمو نشد بنویسم.
شنبه هرچی تقدیرنامه تو اون چهارسال دبیرستان داشتم جمع کردم بردم اونجا.این کتابخونه بینهایت بزرگه و فقط واسه لیسانس به بالاها هست اما اگر پارتی داشته باشی دانش اموزم ثبتنام میکنن اگرم دانش امو
ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم
ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم همانند سنوات گذشته از طریق سامانه انجام خواهد گرفت. دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان را دارند میتوانند از نیمه دوم بهمن ماه جهت ثبت نام اقدام نمایند.
ثبت نام در مدارس تیزهوشان دارای شرایط و ضوابطی میباشد که با دانلود دفترچه ثبت نام و مطالعه آن میتوانید از این شرایط مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط از سامانه azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایید.
زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوش
لطفاً گوسفند نباشید!
رابرت کیوساکی در کتاب خود مثال جالبی از آموزش و پرورش می زند ؛ او می گوید شما فرض کنید که سیبی جلویتان بگذارند و به شما به اجبار بگویند که باید این سیب را بخورید ، در صورتی که نه شما سیب دوست دارید و نه آن سیب برای شما خاصیتی دارد. سپس که آن سیب را خوردید ؛ می گوید باید دست بر دهان کنید و آن سیب را بالا بیاورید ؛ شما هم می مانید که چرا آن سیب را که با آن همه مصیبت خوردم؛  حالا باید بالا بیاورم.  ولی در جواب می گویند ما باید بفهم
درباره کتاب سفر به ولایت عزرائیل؛ چاپ پنجم؛ ۱۳۸۴؛
انتشارات مجید پیش‌نوشت: در این نوشته، «اسرائیل» به دولت قومی‌نژادی یهود
در فلسطین اشغالی اشاره دارد که به بسیاری از پیمان‌های بین‌المللی پایبند نیست. می‌کوشم
نظر آل احمد را بازتاب بدهم و در حیطه ادبیات داوری کنم. بخش‌هایی از این نوشته در
شماره پنجم فصل‌نامه فرم و نقد (پاییز ۹۷) با عنوان «از سفر تا سفرنامه» منتشر شده
است.
روایت ولایت عزرا‌ئیل درباره دولت قومی نژادی «اسرائیل»
است؛ سمپا
امروز امتحان ریاضی داشتیم.بسی احمقانه بود.صبح بلند شدم یک نگاهی به کتاب انداختم و بعد رفتم سرجلسه.این بچه‌های مدارس عادی چیکار میکنن خدایی؟لوزی کشیده بود بعد گفته بود جای خالی رو کامل کنید.شکل..... است.سر جلسه به جای اینکه خوشحال باشم که امتحان آسونه حرصم گرفته بود وحشتناک.بابا حداقل یکم سختش میکردین.تو پنج دیقه من بیست تا سوالو حل کردم بعد از مراقب پرسیدم زمان چقدره؟گفت صد و بیست دیقه!مگه لعنتیا آزمون سمپاد میخواین بدین؟بعد جالب اینه که ما
 تحقق وحدت ملی با انتخابات آزاد و رقابتی
 فدائیان اسلام؛ مبارزانی آرمان‌گرا برای تحقق احکام الهی
 برجام در وضعیتی نامتوازن‌
 کتاب باز هم سوالی دارید؟
 الگوهای اسلامی، باب ذائقه ایرانی
 کتاب خوزستان پشت خاکریز سیلاب
 درباره همایون خرم
 کتاب اصفهان از نگاهی دیگر
 کتاب «تانیش»
 کتاب عشق‌بازی به سبک ماهی‌ها
 دانشگاه‌ها ۱۰۰ هزار پایان‌نامه و پروپوزال در ایراندک ثبت کردند
 اختصاص ۹۲۸۵ مجوز جذب هیأت علمی برای وزارتخانه‌های علوم و بهدا
 تحقق وحدت ملی با انتخابات آزاد و رقابتی
 فدائیان اسلام؛ مبارزانی آرمان‌گرا برای تحقق احکام الهی
 برجام در وضعیتی نامتوازن‌
 کتاب باز هم سوالی دارید؟
 الگوهای اسلامی، باب ذائقه ایرانی
 کتاب خوزستان پشت خاکریز سیلاب
 درباره همایون خرم
 کتاب اصفهان از نگاهی دیگر
 کتاب «تانیش»
 کتاب عشق‌بازی به سبک ماهی‌ها
 دانشگاه‌ها ۱۰۰ هزار پایان‌نامه و پروپوزال در ایراندک ثبت کردند
 اختصاص ۹۲۸۵ مجوز جذب هیأت علمی برای وزارتخانه‌های علوم و بهدا
میدونین دوستان و رفقا
اگه بخواین به کل فلسفه زندگی و مخلوقات، به صورت جاجمنتال نگاه کنین،
میبینین که آدمها اغلب میخوان اون چیزی رو به دست بیارن که ندارن.
داشتم چند روز قبل به دوستم میگفتم
که از بچگی برای ما مو رنگ کردن و ارایش کردن عادی بود (مادر ما ارایشگر بود ولی خب خیلی پرافشنال کار نمیکرد، ولی خیلی عروس تحویل داده به جامعه، اغلب هم ساده ارایششون کرده و ازون عروسای ترسناک سه سطل رنگ رو صورت نبودن، مثل خارجیا بودن)
در نتیجه من و خواهرم توی ا

hi hoes!
خب مدرسه تاالان براتون چطور گذشته:))؟ زیاد سرتونو درد نمیارم(شایدم باید بگم چشاتونو چون دارین اینو میخونین)
یادتونه گفتم تو ی کلاس فوق مزخرف افتادم؟خب ممنون از بعضیاتون ک اومدین دلداری بدین و ازین حرفا!
ولی خب...من باخودم فک کردم چرا عادت کنم و سازگار شم باکلاس؟چرا تغییرش ندم؟
خلاصه روز اول من باگریه اومدم خونه...نمد چرا.فشار عصبی و این حرفا
اونقدا هم ناراحت نبودم...فرداش مامان و بابام اومدن مدرسه با معاون صحبت کنن ک منو جا به جا کنه...ک خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها